Tu jesteś:

EASEUS Partition Master 10.2 Free Edition

EASEUS Partition Manager Free Edition jest drobnym narzędziem, służącym do zarządzania partycjami Windows. Ze względu na to, że program jest całkowicie bezpłatny, stanowi ogromną konkurencję dla takich narzędzi, jak Norton Partition Magic.

EASEUS Partition Master - Opis programu

Program EASEUS Partition Manager Free Edition związany jest z bardzo prostym i funkcjonalnym interfejsem, który pozwoli użytkownikowi na przeprowadzenie skomplikowanych operacji, jak zmiana rozmiaru partycji czy jej utworzenie. Możliwe jest także jej formatowanie w bardzo prosty sposób oraz podglądanie właściwości takich dysków.

Co jest jednak najważniejsze, producent zapewnia, że wszelkie dane znajdujące się na dyskach, są w trakcie rozmaitych procesów całkowicie bezpieczne. Nie można także pominąć faktu, że przed każdym działaniem, jak zmiana wielkości partycji czy ich dodawaniem, użytkownik jest ponownie pytany o chęć dokonania takowych zmian, dzięki czemu ma pełny wgląd w operacje, jakie działają na jego sprzęcie. EASEUS Partition Manager Free Edition kierowany jest do użytkowników zaawansowanych, jak i do całkowicie początkujących.

Autor: Redakcja

EASEUS Partition Master - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

27.03.2015 | raffaello

Program EASEUS Partition Manager Free Edition jest bardzo przydatny. Niezwykle intuicyjny, działa bardzo sprawnie i wydajnie. Takie procesy jak zmiana rozmiaru partycji, czy jej utworzenie za pomocą programu jest o wiele łatwiejsze.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

02.12.2014

Rozmiar pliku

29.19 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

1175

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 9)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl