Tu jesteś:

Dr.WEB CureIt! 9.0.5 2014.09.17

Osoby zastanawiające się nad dobrym, darmowym skanerem antywirusowym, powinny pomyśleć nad instalacją Dr.WEB CureIt! Jest to narzędzie, które nie tylko wykrywa szkodliwe oprogramowanie spyware, adware oraz inne wirusy ale także leczy.

Dr.WEB CureIt! - Opis programu

Aplikacja Dr.WEB CureIt! potrafi poradzić sobie nawet z wyleczeniem komputera z innych złośliwych elementów kodu. Regularnie, co dwie godziny, jeśli mamy do czynienia z epidemią, uaktualnia bazy antywirusowe. Skaner opiera się oczywiście na silniku programu antywirusowego Dr.WEB, co nie trudno zgadnąć. Ponadto, trzeba koniecznie wspomnieć o ułatwieniach związanych z interfejsowym językiem, który synchronizuje się z językiem, jaki używamy w danym systemie operacyjnym.

Dr.WEB CureIt! poradzi sobie doskonale z takimi zagrożeniami, jak: robaki mass-mailing, wirusy poczty elektronicznej, wirusy połączeń peer-to-peer, robaki grasujące w internetowej sieci, wirusy infekujących pliki, trojany, wirusy stealth, wirusy polimorficzne, wirusów bezcielesne, wirusy MS Office, złośliwe komponenty spyware oraz wieloma innymi.

Autor: Redakcja

Dr.WEB CureIt! - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

13.03.2015 | figa

Doskonałe bardzo zaawansowane narzędzie Dr.WEB CureIt! świetnie poradziło sobie z moim zainfekowanym komputerem. Program jest darmowy i myślę, że zainstalowanie właśnie tego narzędzia to świetna inwestycja. Polecam wszystkim.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

25.11.2014

Rozmiar pliku

147.97 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

309

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 12)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl