Tu jesteś:

BearShare 12.0.0.135292

Pozwala na niezwykle szybkie i przede wszystkim bardzo skuteczne wyszukiwanie oraz pobieranie interesujących nas plików muzycznych czy video. Program oferuje nam bardzo wiele przydatnych i niezwykle interesujących funkcji.

BearShare - Opis programu

BearShare to klient sieci doceniany na całym świecie. Możemy na przykład wysłać wiadomości do innych osób, które także przesłuchują ten sam plik co my. Jeżeli chcemy znaleźć fanów ulubionego wykonawcy, również możemy z nimi konwersować, wymieniając się poglądami, uwagami jak też plikami.

Program BearShare przy wyszukiwaniu kieruje się naszymi sugestiami, dlatego nawet jeżeli wpiszemy nazwę, która nie jest do końca prawidłowa, bez problemu odnajdzie interesujące nas pliki. Możemy także podejrzeć profile innych użytkowników jak też odsłuchać interesujące nas utwory, wbudowany w niego jest bowiem odtwarzacz muzyczny. Aby młodsi użytkownicy nie mieli dostępu do niepowołanych treści, rodzice mogą skorzystać ze znajdującej się w programie funkcji, która blokuje dostęp do wulgarnych zawartości.

Autor: Redakcja

BearShare - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

20.03.2015 | Irmina

BearShare to wspaniałe narzędzie do pobierania plików różnego rodzaju. I dodatkowo mogę dzielić się z innymi plikami oraz konwersować. Super!!!

30.10.2014 | chrumek

Pobieranie filmów, pobieranie plików, pobieranie muzyki, pobieranie mp3, pobieranie programów - wszystko to zapewni ten fantastyczny i darmowy Bearshare. Bearshare to program, który ściąga z sieci i jest nadzwyczajny. Polecam !

29.10.2014 | miki

Super do pobierania :)

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

29.10.2014

Rozmiar pliku

1.75 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7

Liczba pobrań

1136

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl