Tu jesteś:

Free Download Manager 3.9.4.1479

Internauta, który kiedykolwiek pobierał jakiekolwiek zasoby z wirtualnej sieci, powinien znać program Free Download Manager. Już sama nazwa wskazuje, że będziemy mieli możliwość korzystania z menadżera pobierania plików.

Free Download Manager - Opis programu

Akcelerator Free Download Manager posiada znacznie więcej możliwości niż zwykłe pobieranie plików. Przede wszystkim, chodzi tutaj o ściąganie plików za pomocą protokołów HTTP, HTTPS, FTP, a także BitTorrent. Widać zatem, że wybór jest spory.

Free Download Manager wiąże się z możliwościami dzielenia danych zasobów na części, wznawianie pobierania, jeśli dojdzie do przerwania połączenia czy też limitu zajętości łącza.

Free Download Manager służy do pobierania wszelkiego rodzaju plików, zarówno muzycznych, graficznych, jak i audiowizualnych. Użytkownik może z wyprzedzeniem zaplanować pobieranie oraz wyłączenie komputera po żądanej operacji. Program nie obciąża systemu i pobiera pliki w dość szybkim tempie, dlatego warto go posiadać na swoim komputerze. Dodatkową zachętą może być chociażby możliwość pobrania programu całkowicie bezpłatnie, gdyż jest to wersja freeware.

Autor: Redakcja

Free Download Manager - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

23.03.2015 | Portos

Free Download Manager bardzo mi się spodobał bo jest niezwykle funkcjonalny. Program nie obciąża systemu i działa bardzo szybko. Wart zainstalowania.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

04.11.2014

Rozmiar pliku

7.87 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7

Liczba pobrań

517

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 9)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl