Tu jesteś:

JDownloader 0.9.581

Bardzo przydatne narzędzie do pobierania plików. Bez problemu możemy je pobrać z serwisów hostingowych, takich jak przykładowo Rapidshare.

JDownloader - Opis programu

Z programu JDownloader mogą korzystać wszyscy zarówno ci którzy korzystają z tych serwisów w wersji darmowej, jak też osoby które posiadają konta Premium, dające im znacznie więcej możliwości. Ma bardzo wiele dość przydatnych funkcji, jak na przykład to, iż pobrane archiwa samoczynnie rozpakowują się po ich pobraniu. Często pliki rozbite są na mniejszej wielkości archiwa, dlatego też ta funkcja jest bardzo przydatna. Program oferuje także rozpoznawanie kodów Captcha, co może wielu osobom przypaść do gustu.

Do zalet programu JDownloader należy także to, może importować bardzo wiele formatów plików. Często natrafiamy także na tak zwane zabezpieczające linki. Z nimi JDownolader poradzi sobie bez żadnego problemu. Jedyne co użytkownik musi zrobić, to wkleić taki zaszyfrowany link. Z pewnością użytkownikom przypadnie do gustu także niezwykle przejrzyste i intuicyjne menu programu.

Autor: Redakcja

JDownloader - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | dron

JDownloader to niezwykle funkcjonalne narzędzie, bardzo usprawnia mi pracę. Ważne jest też to, że umożliwia importowanie dużej ilości formatów plików.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

03.11.2014

Rozmiar pliku

29.45 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7

Liczba pobrań

346

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 12)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl