Tu jesteś:

Azureus Vuze 5.4.0.0

Jest to niezwykle prosty, a jednocześnie dający bardzo wiele możliwości program. Obecnie jest to alternatywa dla BitTorrenta. Program umożliwia bezproblemowe pobieranie kilku plików jednocześnie.

Azureus Vuze - Opis programu

Jeżeli mowa o programach do bezpośredniej wymiany plików, z pewnością warto zainteresować się Azureus Vuze. Jest to niezwykle prosty, a jednocześnie dający bardzo wiele możliwości program. Obecnie jest to alternatywa dla programu BitTorrent. Program umożliwia bezproblemowe pobieranie kilku plików jednocześnie. Poza tym można w nim bez problemu podejrzeć wszelkie istotne informacje na temat pobieranych plików, niezwykle szybko także możemy wyszukać te które nas interesują. Program ma niezwykle czytelny interfejs, dlatego też na pewno każdy użytkownik będzie z niego zadowolony.

Program Azureus Vuze niezwykle dobrze integruje się z wyszukiwarką, dzięki czemu zużycie pamięci jest niezbyt duże. Jeżeli ktoś szuka przede wszystkim bardzo przyjaznego dla użytkownika programu tego typu, z pewnością Azureus Vuze jest dobrym wyborem. Najnowsza wersja została pozbawione tych funkcji, które po prostu nie były wykorzystywane, dzięki czemu program nie tylko szybciej działa, ale na pewno jest bardziej przyjazny, jak chodzi o jego obsługę.

Autor: Redakcja

Azureus Vuze - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

20.03.2015 | Johana

Program Azureus Vuze bardzo mi się spodobał, ponieważ jest doskonale wyposażony i posiada bardzo przejrzysty interfejs użytkownika. A dodatkowo ma ciekawie brzmiącą nazwę.

29.10.2014 | Azerek

Bardzo dobry program do ściągania plików z Internetu. Czy znacie jeszcze jakiś fajny ?

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

29.10.2014

Rozmiar pliku

10.11 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

296

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 14)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl