Tu jesteś:

Mozilla Thunderbird 31.2.0

To niezwykle popularne i przede wszystkim dobrze działające oprogramowanie, które jednocześnie jest klientem poczty oraz przeglądarką grup dyskusyjnych.

Mozilla Thunderbird - Opis programu

Do głównych zalet programu Mozilla Thunderbird należy niezwykle prosty i wygodny w obsłudze interfejs. Poza tym także jego funkcjonalność jest na bardzo wysokim poziomie. To ważne zwłaszcza dla tych którzy odbierają wiele maili i szybko chcą znaleźć te które im są w danej chwili potrzebne.

Plusem na pewno jest także to, iż wyniki pokazywane są na oddzielnej karcie. Dlatego też możemy wyszukać kilak wiadomości i mieć pewność, że nie zostaną one zamknięte podczas prezentowania wyników kolejnego wyszukiwania. Jeżeli chcemy zmienić wygląd programu, do dyspozycji mamy bardzo wiele różnorodnych i ciekawych dodatków.

Oczywiście program Mozilla Thunderbird posiada bardzo dobrą ochronę, dlatego możemy być pewni, że żadne niepożądane oprogramowanie nie będzie nam przeszkadzało w pracy na nim. Program zajmuje niewiele miejsca, i poza tym nie sprawia podczas jego użytkowania żadnych problemów, co czyni go jednym z lepszych w tej kategorii.

Autor: Redakcja

Mozilla Thunderbird - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

23.03.2015 | Witek

Bardzo dobry i funkcjonalny program do obsługi poczty. Jest bezpłatny i dobrze zabezpieczony.

29.10.2014 | alexis

Program jest dobry, do ściągania poczty jednak ma swoje wady. Czasami trzeba konta ustawić od nowa ale ogólnie super i polecam !

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

29.10.2014

Rozmiar pliku

26.58 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 2003 / 7 / 8

Liczba pobrań

286

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 17)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl