Tu jesteś:

CPU-Z 1.71

Nie wszyscy muszą znać się na komputerze, a już tym bardziej na wymaganiach. W jaki więc sposób sprawdzić czy nowa gra zadziała na komputerze lub czy mogę podrasować nieco swój komputer?

CPU-Z - Opis programu

Wydaje się to dziecinnie proste, dzięki drobnemu produktowi przedsiębiorstwa CPUID, czyli programowi CPU-Z. To niewielkie, gdyż ważące zaledwie około dwóch megabajtów narzędzie, służy do identyfikacji zamontowanego w naszym komputerze modelu procesora, chipestu, płyty głównej oraz pamięci.

W specjalnym raportowym okienku, CPU-Z ukazuje informacje o modelu procesora i jego nazwie, a także o jego nazwie kodowej. Nie pominięto także takich informacji, jak: typ złącza, technologia wykonania, napięcie, wewnętrzna oraz zewnętrzna szybkość taktowania, mnożnik, wsparcie dla instrukcji multimedialnych, a dodatkowo konkretne dane dotyczące pamięci cache.

CPU-Z nie ogranicza się jednak tylko do danych o procesorze, ale wyświetla także wszystkie szczegóły dotyczące płyty głównej. Program jest całkowicie bezpłatny i współpracuje z systemami operacyjnymi Windows od wersji XP.

Autor: Redakcja

CPU-Z - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

27.03.2015 | Milka

Program CPU-Z jest doskonały w tym do czego został utworzony, można sprawdzić wszystkie parametry, jest niewielki i darmowy. Sprawdza się bardzo dobrze.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

19.11.2014

Rozmiar pliku

1.5 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

265

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 7)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl