Tu jesteś:

Razer Game Booster 4.2.45.0

Dla fanów gier komputerowych skierowany jest bezpłatny program Razer Game Booster. Instalacja pozwala na zoptymalizowanie wydajności systemu i w efekcie końcowym mamy możliwość poprawienia wydajności komputera podczas korzystania z gier.

Razer Game Booster - Opis programu

Aby przyspieszyć komputer w czasie grania użytkownik może posłużyć się dwoma dostępnymi trybami: - automatycznym i manualnym. W trybie manualnym mamy możliwość dostosować własne preferencje, natomiast tryb automatyczny sam optymalizuje ustawienia systemu.

Ważną informacją jest to, że program Razer Game Booster w konfiguracji Windowsa nie wpisuje zmian na stałe, a za pomocą tylko jednego kliknięcia możemy wybierać tryb gry.

Razer Game Booster oferuje też moduł aktualizacji sterowników oraz funkcję umożliwiającą defragmentację katalogów z grami, co znacznie przyspiesza uruchomienie gry w komputerze.

Autor: Redakcja

Razer Game Booster - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

25.03.2015 | snake

Razer Game Booster bardzo dobrze sobie radzi z wydajnością komputera. Po zainstalowaniu programu granie jest płynniejsze, nie przycina. Polecam.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

16.02.2015

Rozmiar pliku

40.97 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

274

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 11)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl